Veel buiten spelen
Wij vinden het belangrijk dat kinderen na schooltijd niets meer “moeten” en laten ze daarom vrij in de invulling van hun tijd. Kinderen worden bij ons opgevangen in huiselijke sfeer, zodat ze zich snel bij ons thuis voelen en met veel plezier naar de BSO gaan. In schoolvakanties en op margedagen zorgen wij voor leuke extra activiteiten en speciale uitjes zodat niemand zich hoeft te vervelen!
Deze locatie is een Binnenstebuiten locatie. Een Binnenstebuiten locatie is een opvanglocatie waar beleven van de natuur en de elementen om je heen voorop staan.
- Een groot deel van de dag spelen kinderen buiten en beleven de natuur om zich heen
- Bewegen en beleven staan voorop in de aangeboden activiteiten (ontdekken, beleven, grenzen verleggen, proeven, uitvinden, bouwen)
- De seizoenen spelen een belangrijke rol in het activiteitenaanbod
Ons team bestaat uit enthousiaste en ervaren pedagogische professionals die ervoor zorgen dat elk kind zich thuis voelt. Als kinderen groter worden en naar de basisschool gaan, veranderen hun behoeftes mee. Ze spelen samen, sluiten vriendschappen en leren grenzen kennen. Zeker oudere kinderen willen vanuit zichzelf de wereld verkennen en leren van nieuwe ervaringen. Onze medewerkers spelen daar uitstekend op in.


