Kinderopvang | Nieuwe Pekela | De Flamingo’s (BSO)

  • Opvang voor alle scholen in Nieuwe Pekela
  • Wij bieden ook voorschoolse opvang vanaf 7:00
  • Uitdagende activiteiten
  • In samenwerking met gemeente activiteiten doen

Over de locatie

Welkom bij BSO en VSO de Flamingo’s in Nieuwe Pekela! Wij zijn gevestigd in de CBS Groen van Prinstererschool, maar bieden ook opvang aan voor kinderen die van OBS De Linde komen. In die zin bieden wij opvang aan voor alle scholen in Nieuwe Pekela.

We bieden opvang aan voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar. De opvang is doordeweeks elke ochtend open van 7:00 tot 8:30 uur en elke middag van 14:30 tot 18:30 uur. De kinderen worden voor en na schooltijd, tijdens schoolvakanties en op margedagen opgevangen.

De medewerkers zijn toppers, ze ondernemen leuke activiteiten met de kinderen.

Ouder over opvang de Flamingo's
   

 

Activiteiten voor de kinderen

Bij ons hebben de kinderen vrije keuze wat ze willen doen in de middag, maar wij bieden wekelijks ook activiteiten aan waar kinderen aan mee kunnen doen. Soms voeren wij gezamenlijke activiteiten uit, omdat wij het belangrijk vinden om een gezonde groepssfeer te stimuleren waar kinderen vrienden maken en elkaar beter leren kennen.

Daarnaast gaan wij er vaak op uit met de kinderen; denk aan een wandeling, naar de dierenboerderij, speeltuinen in de buurt of de bibliotheek.

Wij bakken en koken ook regelmatig met de kinderen, omdat wij het belangrijk vinden dat kinderen een positieve ervaring opdoen met gevarieerd en gezond eten. Daarom nemen wij hen mee in het proces van koken en bakken. Zo kunnen de kinderen hiervan leren en nieuwe smaken proeven.

In samenwerking met de gemeente doen wij van tijd tot tijd activiteiten, zoals koken voor de ouderen.

We verwelkomen je kind graag op BSO/VSO De Flamingo’s!

Goedemiddag!

We zorgen dat kinderen veilig bij ons op de opvang komen. Dat betekent dat we kinderen ophalen van school óf dat we ze direct opvangen wanneer de BSO in hetzelfde gebouw is gevestigd.

Tafelmomentje met drinken en fruit

Lekker even bijkletsen met wat drinken en vers fruit. We praten over wat de kinderen willen doen die middag.

Tijd voor een activiteit

We gaan lekker buitenspelen of creatief bezig.

Wanneer het vakantie is....

Bieden we extra activiteiten en speciale uitjes aan zodat niemand zich hoeft te vervelen!

Tijd om weer naar huis te gaan

De kinderen worden weer opgehaald door de ouder(s)/verzorger(s). We kletsen even over de dag en zwaaien jullie uit. Tot de volgende keer!