De Vrijbuiters | Buitenschoolse Opvang | Witmarsum (BSO)
BSO de Vrijbuiters in Witmarsum is een locatie voor buitenschoolse opvang. Kinderen van 4 tot 12 jaar zijn welkom om na schooltijd, tijdens vakanties en margedagen te komen spelen.
Als kinderen groter worden en naar de basisschool gaan, veranderen hun behoeftes mee.
Er is nog plek!
We merken dat sommige ouders denken dat we helemaal vol zitten, maar dat klopt niet. Alleen op dinsdag is het druk en zitten we aan onze maximale bezetting. Op de andere dagen van de week is er juist nog volop ruimte! Dus ben je op zoek naar opvang op maandag, woensdag, donderdag of vrijdag? Neem gerust contact met ons op – we denken graag met je mee.
Daarnaast gaan we binnenkort uitbreiden, zodat we nog meer kinderen een fijne plek kunnen bieden.
Op BSO de Vrijbuiters spelen de kinderen samen, sluiten vriendschappen en leren grenzen kennen. Zeker de wat oudere kinderen willen vanuit zichzelf de wereld verkennen en leren van nieuwe ervaringen. Onze pedagogische medewerkers spelen daar uitstekend op in. Er worden ook regelmatig workshops georganiseerd en we proberen in de vakanties extra leuke activiteiten in te plannen.
We verwelkomen jouw kind graag bij onze buitenschoolse opvang.