Kinderopvang | Groningen | De Wiardt (KDV)

  • Ruime openingstijden
  • Nieuw, modern gebouw
  • Goede samenwerking met basisschool De Tamarisk
  • Ontwikkelingsgerichte tuin
  • Gedeeld schoolplein met basisschool

Over de locatie

Welkom bij Kindcentrum De Wiardt in Groningen! Wij zijn gevestigd in een nieuw, modern gebouw van basisschool de Tamarisk. Het Forum(bibliotheek) is hier ook gevestigd. We hebben een goed samenwerkingsverband met de school en sluiten ook regelmatig aan met georganiseerde activiteiten.

We bieden opvang aan voor kinderen van 0 tot 4 jaar. De opvang is doordeweeks elke dag open van 7:00 tot 13:00 uur en 13:00 tot 18:30 uur. Kids First biedt verschillende mogelijkheden aan voor dagopvang, namelijk: hele en halve dagopvang.

Op dezelfde locatie bieden wij ook een PO en BSO aan.

Ons team en samenwerking

Ons team bestaat uit enthousiaste en ervaren pedagogische medewerkers die ervoor zorgen dat elk kind zich thuis voelt en we spelen uitstekend in op de behoefte van het kind. De locatie is volop ingericht voor de (aller)kleinsten. We hebben veilige bedjes in twee aparte kamers, er is vloerverwarming en uiteraard zijn de wc’tjes ook kindvriendelijk. Daarnaast hebben we een grondbox, zodat de kleintjes daar veilig in kunnen spelen.

Kids First is een warme opvang dankzij de medewerkers; ze zijn altijd blij om de kinderen te zien en ontvangen ze met open armen. Er worden ook zulke leuke activiteiten georganiseerd!

Ouder over opvang De Wiardt
 

Activiteiten voor de kinderen

Kindcentrum De Wiardt heeft een leuke ontwikkelingsgerichte tuin met een waterpomp, een zandbak, een glijbaan en genoeg ruimte om te ontdekken. De behoeftes van de kinderen staan op de eerste plaats. Ook het schoolplein dat we delen met de basisschool is een ontdekkingstocht voor de peuters en kleuters. Er is speelgoed dat is afgestemd op de ontwikkelingsfase van het kind. Maar ook door allerlei dagelijkse bezigheden, waar (samen) spelen een heel belangrijk onderdeel van is, leert en ervaart het kind elke dag opnieuw.

Verder organiseren we bijzondere en feestelijke activiteiten. Voorbeelden hiervan zijn: een bezoek aan het nationaal voorleesontbijt, een leuke gymles, een theatervoorstelling, een muziekles, Pasen, een zomerfeest of het Suikerfeest. We maken er altijd iets leuks van!

Wees welkom om een kijkje te komen nemen!

We verwelkomen jouw kind graag bij Kinderdagverblijf de Vlinderwij

Goedemorgen!

We staan klaar om je te ontvangen.

Tafelmomentje met drinken en fruit

Lekker even bijkletsen met wat drinken en vers fruit.

Tijd voor een activiteit

We gaan lekker buitenspelen, knutselen, tekenen, bewegen en dansen.

Samen een broodje eten

Het is tijd om samen aan tafel een broodje te eten en gezellig te kletsen.

Tijd voor een slaapje

Na de activiteiten is het voor de jongste kinderen belangrijk om even rust te nemen. In de slaapkamer staan stapelbedjes waar de kinderen naar behoefte kunnen slapen of rusten. De oudere kinderen gaan aan de slag met een rustige activiteit!

Tafelmomentje

Tijd om weer even samen te komen en een cracker of wat fruit/groente te eten!

Tijd voor een activiteit

We gaan lekker buitenspelen, knutselen, tekenen, bewegen en dansen.

Tijd om weer naar huis te gaan

De kinderen worden weer opgehaald door de ouder(s)/verzorger(s). We kletsen even over de dag en zwaaien jullie uit. Tot de volgende keer!